четвер, 14 червня 2018 р.

ФУТБОЛЬНІ БИЛИЦІ


БІБЛІОТЕКА ПРОПОНУЄ КНИГИ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ СПОРТУ: ЦІКАВІ ІСТОРІЇ ПРО ФУТБОЛ

Кузьмін Г.Ю. Билиці та вигадки нашого футболу / Г.Кузьмін. – Харків: ТОВ «Будинок Друку», 2012. – 314 с. : іл.
Заслуженому журналісту України Георгію Кузьміну пощастило спілкуватися не з однією збірною футбольних знаменитостей, починаючи від Антона Ідзковського, Миколи Старостіна, Костянтина Щегоцького, Олександра Пономарьова, Льва Яшина, Віктора Маслова, Гавриїла Качаліна, Юрія Войнова, Михайла Комана, Олега Макарова, Слави Метревелі, Микити Симоняна, Валерія Лобановського, Олега Базилевича, Володимира Маслаченко, Йожефа Сабо, Андрія Біби, Анатолія Бишовця, включаючи всіх володарів Кубка кубків 1975 і 1986 років на чолі з Олегом Блохіним, а також Андрія Шевченка, Франца Беккенбауера, Сесара Луїса Менотті, Лотара Маттеуса, П'єрлуїджі Колліну, Оттмара Хітцфельда, бути свідком безлічі матчів, турнірів, дивовижних подій у кромки поля і за його лаштунками.
Після книг «Бум навколо м'яча» і «Динамо Київ-60» (у співав­торстві з Дмитром Александренко) майже два десятиліття у Георгія Юхимовича Кузьміна, багаторічного шеф-редактора газети «Київські Відомості», пішло на те, щоб розповісти про всі «Билиці та вигадки нашого футболу».
Про автора: Кузьмін Георгій Юхимович – народився 24.04.1947 р. в м. Києві. Освіта - Київський педагогічний інститут, філологічний факультет (1970). Працював в «Спортивній газеті», газеті «Київська правда», журналах «Старт», «Україна», заступником головного редактора, газета «Киевские Ведомости» (з 1998); голова ред. колеґії. Лауреат премії Спілки журналістів СРСР (1979).

Крехович Н. Футбольні коломийки/ Н. Крехович. – К.: Преса України, 2014. – 256 с.
Дорогі читачі! У ваших руках не зовсім типова для футбольної тематики книга — в ній понад півтори тисячі куплетів у стилі коломийок про футбольний м'яч і все, що його стосується, навіть вигадки. Прочитайте, задумайтесь — і зрозумієте, що м'яч у нашому житті має особливе значення. М'яч цікавить дітей і дорослих. Він бадьорить і згуртовує та заслуговує того, щоб про нього співали.
У цій книжці є куплетики для людей різного віку, різного характеру і настрою. Сподіваюся, що кожен обов'язково тут знайде кілька цікавих для себе рядків, які ще не раз заспіває на народну музику «Полька».
Про автора: Крехович Ніні Йосипівна, народилася 1957 року в селі Сваричеві Рожнятівського району Івано-Франківської області. В 1980 році закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.
Книги в користування можна взяти на абонементі нашої бібліотеки.
ЦІКАВОГО ТА КОРИСНОГО ЧИТАННЯ!

Підготувала: Л.Даниленко

Немає коментарів:

Дописати коментар