пʼятницю, 21 липня 2017 р.

Проза про Львів - 17

БІБЛІОТЕЧНІ НОВИНКИ
ЦІКАВІ НАДХОДЖЕННЯ
ХУДОЖНЯ ПРОЗА ПРО ЛЬВІВ
Лущик П.М. Ратники князя Лева [Текст] : роман / Петро Лущик ; худож. оформ. В. М. Карасик. – К. : Довженко Букс, 2016. – 252 с.
Петро Лущик народився 1963 року на Львівщині. Після закінчення фізичного факультету Львівського університету ім. Івана Франка незмінно працює вчителем. Лауреат літературного конкурсу “Коронація слова”, автор романів: “Полювання на дрохв”, “Тамплієри короля Данила” та “Настане день, закінчиться війна…” Минуло двадцять років від подій, описаних у романі “Тамплієри короля Данила”. Сподівання Данила Галицького на допомогу Риму у боротьбі із Золотою Ордою не справдилися. На землю Руську знову прийшли монголи. Король Данило помер, так і не виконавши своєї місії. Те, чого не вдалося батькові, намагається здійснити його син Лев. І саме тоді до Львова знову повертаються хрестоносці. Але цього разу – не допомагати…

Лущик П.М. Ратники князя Лева [Електронний ресурс] . – Режим доступу: http://www.kuchaknig.ru/avtor/petro-luschik/kniga-ratniki-knyazya-leva-440905/ http://www.kuchaknig.ru/avtor/petro-luschik/kniga-ratniki-knyazya-leva-440905/ Курков А.Львівська гастроль Джимі Хендрікса  /Курков Андрій
«У житті найцікавіше — це життя», — сказав одного разу Андрій Курков, звертаючись до своїх читачів. І його новий роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження. Над сухопутним Львовом літають чайки, і в місті часом пахне морем. Колишні хіпі в компанії з екс-капітаном КДБ збираються на Личаківському цвинтарі біля могили... американського рок-співака і гітариста Джимі Хендрікса. А по стародавніх вулицях міста носиться ночами старенька іномарка з людьми, жадаючими вилікуватися...
Андрій Курков – відомий далеко за кордоном України: його твори перекладені на 36 мов. Книги прозаїка розходяться величезними тиражами, та читаються в Швейцарії, Австрії, Франції, Голландії, Іспанії, Японії, Китаї тощо.
Роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса» вийшов однаковим тиражем двома мовами – і російською, і українською (у перекладі Володимира Бойка). Ідея написання роману з’явилась під час кавування із мером Львова Андрієм Садовим. Власне, за пропозицією градоначальника й було написано книгу.
Курков А.Львівська гастроль Джимі Хендрікса [Електронний ресурс] . – Режим доступу: https://www.litmir.me/bd/?b=229601
Львівське море Андрія Куркова. Рецензія [Електронний ресурс] . – Режим доступу: http://texty.org.ua/pg/article/LPB2/read/43004/Lvivske_more_Andrija_Kurkova_RecenzijaПроцайло А. Я. Мер сидить на смерті [Текст]  : роман / А. Я. Процайло ; худож.-оформ. О. Д. Кононученко.- Харків: Фоліо, 2016. - 268 с.

Мер Львова осідлав смерть і дійняв її до живого. Бо вона й гадки не мала ділитися своїми секретами. Хотіла взяти місто тихо і без проблем. Адже 15 квітня 2015 року - час змови! Місто Лева, стародавній прекрасний Львів, має померти - так вирішили привиди! Гіршої біди місто не знало від заснування. Чому його потайки від людей треба зтерти з лиця землі і хто в цьому винен - проблема не лишень українського красеня. Леву Безрукому знову доводиться рятувати світ. І це не перебільшення. Бо ціною тепер є не тільки звільнення однієї неприкаяної душі. На шальках терезів - свобода! Пітьма прагне раз і назавжди вкрасти в світу сонце!..
У час, коли Земля нарешті усвідомила, що її епіцентр - Україна, це не дивина..


ПРИЄМНОГО ЧИТАННЯ!!!

                                        

Підготувала: Л.Даниленко

Немає коментарів:

Дописати коментар